Pomoc Drogowa 24/7


Jesteś w podróży i popsuł Ci się samochód? Miałeś kolizję i nie wiesz co zrobić? 

To już nie jest wielki problem! Zapewniamy kompleksową pomoc assistance. Pracujemy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. 

Logistyka nie jest nam obca. Transdźwig zajmuję się wsparciem drogowym już od początku istnienia firmy. Przez cały ten okres doskonale zrozumieliśmy potrzeby kierowców. Ciężką pracą udało nam się uzyskać odpowiednią renomę. Pomoc drogowa 24h jest bardzo ważna, gdyż w każdej chwili jesteśmy w stanie dotrzeć do wypadku. Dwadzieścia pięć lat naszej praktyki i doświadczeń sprawia, że o pomocy drogowej wiemy wszystko.


Firma należy do Stowarzyszenia Polskiej Pomocy Drogowej, którego prezesem jest współwłaściciel Mirosław Zawadzki.
Nigdy nie wiesz co Cię spotka na drodze. Czasem bowiem usterki nie da się usunąć na miejscu, a wtedy holowanie lub korzystanie z lawety to jedyne rozsądne rozwiązanie.  Nowoczesne holowniki, których używamy są niezastąpione podczas kolizji, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z samochodem ciężarowym lub autobusem. W naszych akcjach niejednokrotnie korzystamy z dźwigów, które ułatwiają pracę przy większych pojazdach. 

W tej branży nie ma mowy o pomyłkach.  Nasi kierowcy podejmują właściwe decyzje nawet w ekstremalnych warunkach.  Cała załoga ciągle uczestniczy w ćwiczeniach oraz kursach podnoszących kwalifikacje i umiejętności potrzebne w czasie akcji na drodze. Dzięki temu nieustannie zwiększa się jakość wykonywanych przez nas usług. Zdobyte doświadczenie i sprzęt jakim dysponujemy zakwalifikowało nas do grona czołowych firm ratownictwa drogowego i pomocy drogowej w Polsce. 

Baza sprzętowa  wyposażona jest w holowniki, dźwigi oraz lawety. Oferujemy auta zastępcze. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Z naszej pomocy drogowej korzystają klienci nie tylko z Augustowa i okolic,  ale też z zagranicy.